O mlsajte - Mlsajte.sk

O mlsajte


Pár slov o mlsajte.sk


Myšlienka na tento projekt vznikla vtedy, keď som si uvedomili, že ľudia dnes už nejedia bez telefónu v ruke, bez fotky jedla na facebook, instagram, či kamkoľvek. Často sa ale stalo, že reštaurácia vyzerala dobre zvonku, jej menu, či príspevky na facebooku. Keď ale prídete dnu, objednáte si a na stôl vám položia burger s mäsom, ktoré bolo ešte deň pred tým v mraziacom boxe hypermarkete ako polotovar, poviete si, že realita je iná. Zistíte, že sa dá pokaziť aj taká jednoduchá vec ako je vyprážaný syr s hranolkami, alebo že šopský šalát môže byť niekde aj s kyslými uhrakami, či eidamom...

No a práve preto, že takéto veci nikoho nepotešia som sa rozhodol bojovať a podeliť sa o presný opak. Chcem vám prinášať tipy na jedlá, či celé reštaurácie, ktoré stoja za to, aby o nich vedelo čo najviac ľudí. Nechcem na mojom blogu nikoho haniť, alebo znevažovať, preto sa tu skôr vyskytnú tie recenzie, kde je čo chváliť. To, čo za zmienku nestojí si radšej nechám pre seba.


 

"Zo všetkých lások, najúprimnejšia je láska k jedlu."

George Bernard Shaw

Mám aj nejaké zásady, ktoré chcem dodržiavať Stručne vám ich zhrniem, aby ste vedeli ako mlsajte.sk funguje.

  • Nikdy moje návštevy neohlasujem dopredu. Výnimkou sú akcie typu Street food park a podobne, kde aj pri ohlásení môžem zostať v anonymite.
  • Hodnotenia, ktoré tu nájdete sú založené na objektívnom hodnotení. Nikomu nechcem svoj názor vnucovať a ako sa hovorí - tisíc ľudí, tisíc chutí.
  • V žiadnom prípade nerobím hodnotenia, ktoré by mali byť sponzorované majiteľmi, či prevádzkarmi. S podobnými ponukami ma ani nekontaktujte. Ak ste majiteľ, či prevádzkar reštaurácie, stánku, cukrárne, či iného zariadenia, kľudne použite náš formulár a pozvite ma ku vám. Termín návštevy však nebude oznámený vopred, aby hodnotenie bolo objektívne.
  • Okrem toho, že vám prinesiem jedinečné hodnotenia, budem robiť aj opakované návštevy. Chcem tak zistiť, či sa kvalita jedla zlepšuje, alebo aspoň drží na rovnakej úrovni. Prípadne zhodnotím v rovnakom zariadení iné jedlo.
  • Stránka mlsajte.sk nie je financovaná nikým z gastronómie a jej prevádzka je hobby jej majiteľa. Do budúcna plánujem aj zavedenie reklám. Inzercia ale nesmie prísť do konfliktu s obsahom stránky a hodnoteniami.
  • Všetky články a texty uverejnené na mlsajte.sk a profiloch tejto stránky na sociálnych sieťach sú jej duševným vlastníctvom. Pokiaľ použijem fotografický či iný materiál vytvorený niekym iným, je tento fakt uvedený pod príslušným článkom.